O nas

Struktury ogrodowe marki Ad Horti to funkcjonalne dzieła sztuki. Ich wyjątkowe wzornictwo, niezwykle mocna konstrukcja i odporność na warunki atmosferyczne zapewnią im nieprzemijającą  atrakcyjność.

W naszej ofercie znajdziesz szereg wyrobów począwszy od pełniących funkcje elementów ogrodzeniowych - płotków i bramek, poprzez tworzące intymne, kameralne miejsca - łuki i altany, stanowiące doskonałe podpory pod pnącza - trelisy i obeliski, do efektownych skrzynek okiennych, donic oraz etażerek, które ozdobią Twój ogród oraz dom.

Nasza wieloletnia owocna współpraca z renomowanymi, światowymi projektantami i sprzedawcami sprawiła, że struktury ogrodowe marki Ad Horti zdobią tysiące ogrodów w Europie i Ameryce. Dziś nadszedł czas na Polskę!

Wszystkie wyroby Ad Horti produkowane przez firmę EBA  Sp. z o.o. powstają przy użyciu najwyższej jakości stalowych profili i prętów, wyłącznie pochodzenia krajowego. Malowane proszkowo z zachowaniem światowych standardów, zapewniają wysokie walory estetyczne i użytkowe. Każdy wyrób jest starannie zapakowany w tekturowe pudło, zabezpieczając go przed uszkodzeniem w transporcie. Do wszystkich produktów wymagających montażu dołączamy instrukcje, komplet śrub i innych  niezbędnych elementów.

 
 
     
  Fleur-de-Lys Kwiat Lilii  
   
  Kolekcja w stylu francuskim z motywem przewodnim heraldycznego kwiatu lilii. Bardzo funkcjonalna i uniwersalna.  
     
  Princess Ogród Ksiezniczki  
   
  Kolekcja inspirowana polskim gotykiem. Niezwykle oryginalna. Cieszy się powodzeniem w Polsce i wielu innych krajach Europy.  
 
     
  Classic garden Ogród Wiktorianski  
   
  Nawiazuje do motywów wczesno-modernistycznych. Niezwykle oszczedna w formie. Zachwyca swoim pieknem i prostota.  
     
  Victorian Ogród Wiktorianski  
   
  Bardzo bogata, dla której pierwowzorem byla stara brama z okresu wiktorianskiego. Swietnie sie prezentuje w ogrodach urzadzonych w tym stylu. Zawiera duzo elementów kutych i ozdób odlewanych.